Szyba kominkowa Robax do kominka typu Jotul I 18 Trondheim-1 Powiększ

Szyba kominkowa Robax do kominka typu Jotul I 18 Trondheim

  (5)
Opinie

SK-Jotul-I-18-Trondheim

SK-Jotul-I-18-Trondheim952
Robax

Nowy produkt

Bardzo dużo

w 2-4 dni roboczych


Szkło kominkowe Robax


32,52 zł (netto)
40,00 zł (brutto)

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 4 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 4 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,40 zł.

Szyba kominkowa prosta do kominka typu Jotul I 18 Trondheim to żaroodporna formatka szklana, wykonana z przezroczystej ceramiki o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej oraz wysokiej odporności temperaturowej.

W odróżnieniu do zwykłego szkła hartowanego, które z trudem wytrzymuje temperaturę 260 stopni Celsjusza, szyba kominkowa nie pęka przy krótkotrwałych obciążeniach nawet przy temperaturze 750-800 ºC a przy długotrwałym obciążeniu nawet przy 680 ºC. Krawędzie szyby są dodatkowo szlifowane oraz polerowane, dzięki czemu produkt pozbawiony jest wszelkich nierówności oraz ostrości.

Wymienna, ceramiczna szyba do wkładów kominkowych Jotul I 18 Trondheim, jest szkłem kominkowym o grubości 4mm, produkowana jest pod Państwa specjalne zamówienie.

Formatka pasuje do następujących modeli:

Jotul I 18 Trondheim


Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.Rozmiar szyby

100x300 mm


Cechy

Rodzaj szybyProsta
Typ szybyŻaroodporna
Producent kominkaJotulOpinie

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
zdjęcie

Inne produkty w tej kategorii