Kategorie

Kontakt

Kontakt

Zadzwoń do nas:

+48 691 628 342

+48 693 690 490

+48 693 690 890

Zostaw wiadomość:
Napisz tutaj

Bezpośrednie sąsiedztwo kominka lub pieca musi spełniać bardzo surowe kryteria. Ciepło promieniowania przenika przez szklany front pieca, oddziałuje trwale na wykładziny podłogowe i może powodować poważne zmiany w strukturze i kształcie. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko pożaru. Podstawy kominkowe skutecznie rozwiązują bezpieczeństwo pracy pieca, a jednocześnie ułatwiają rutynową konserwację.

Możesz wybrać znormalizowane podstawy kominkowe do wszystkich popularnych systemów grzewczych. Podstawę pieca możemy wykonać na dowolną szerokość, możliwy jest kształt podstawy pieca w postaci klasycznych prostokątów, kwadratów, półkolistych kształtów. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama różnych rodzajów i kształtów szkła do pieców i kominków. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz standardowe szkło bezbarwne o grubości 6 mm, czy wolisz szkło ośmiomilimetrowe, które podkreśli nowoczesny wygląd Twojego wnętrza.

Chętnie zarekomendujemy odpowiedni rozmiar i materiał podstawy pod piec z uwzględnieniem Państwa wymagań i zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas ogrzewania. Podstawy kominkowe z naszej oferty zwiększą ochronę przed uszkodzeniem podłogi wokół kominka. Podstawy naszej produkcji stanowią element estetyczny, mają długą żywotność i nie wymagają konserwacji. Podczas obsługi lub czyszczenia pieca zapobiegają rozprzestrzenianiu się popiołu i brudu oraz pomagają szybko i łatwo oczyścić teren wokół kominka.

Podstawy kominkowe

Podstawy kominkowe Temprix

Jedną z głównych gałęzi produktów marki Temprix jest produkcja płyt podłogowych do pieców i kominków, czyli tzw. podstaw kominkowych. Wszystkie nasze podstawy szklane są testowane i produkowane z wyjątkowo wytrzymałych i odpornych na uderzenia komponentów zgodnie z normą bezpieczeństwa DIN EN 12150. Krawędzie płyty kominkowej z bezpiecznego szkła hartowanego są zaokrąglone, w kształcie litery C z promieniem R=10 mm, a także bardzo dokładnie wypolerowane.

Płyty podłogowe pod piec są wyjątkowo odporne na zarysowania. Produkowane podstawy zabezpieczają podłoże przed i pod kominkiem przed uszkodzeniami wywołanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące cząstki popiołu. Materiał zastosowany w produkcji, a także sposób wykonania umożliwiają zamontowanie na takiej podstawie kominka o wadze nawet do 650 kg. Możesz zamówić naszą płytę podłogową o grubości 6 mm lub 8 mm. Oprócz dużego wyboru klasycznych szklanych płyt podłogowych oferujemy również opcje w brązowym szkle, szarym szkle oraz ice look (szkło jak lód). Oferujemy również panele podłogowe szyte na miarę dla każdego formatu.

Lubisz nowoczesny wygląd? W takim razie właściwym wyborem będą nasze specjalne podstawy stalowe, nierdzewne lub z aluminiowe. Stalowa blacha pod kominek w kolorze czarnym lub szarym jest zabezpieczona solidną powłoką proszkową. Aluminiowa podstawa kominkowa wykonana jest ze specjalnej płyty antypoślizgowej. Nierdzewna blacha pod kominek Temprix ma trwałą, szczotkowaną powierzchnię ze stali nierdzewnej. Obszerny wybór podstaw kominkowych z różnorodnych materiałów sprawia, że nasze podstawy podłogowe do kominków lub pieców oferują całkowicie nowoczesny wygląd.

Jeśli pomimo naszej szerokiej gamy produkowanych masowo i w bardzo przystępnych cenach podstaw, nie wybierzesz żadnego produktu, wykonamy szkło na Twoje indywidualne zamówienie, zgodnie z Twoimi pomysłami i wymaganiami. Z uwagi na to, że będzie to specjalne zamówienie pojedynczej niestandardowej sztuki, czas realizacji takiej podstawy może wynieść ok. 30 dni roboczych a koszt jego realizacji będzie wyższy niż standardowej podstawy z magazynu.

Podkategorie

 • Podstawy ze szkła...

  Podstawy kominkowe ze szkła przezroczystego produkowane są z bezpiecznego szkła hartowanego ESG i są w kolorze transparentnym. Standardowe podstawy szklane przezroczyste wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, natomiast istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na podstawę kominkową o grubości 8 mm. Szkło używane przy produkcji podstaw przezroczystych jest to tak zwane szkło bezpieczne. Dzięki naszym podstawom zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą szklaną, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.

 • Podstawy ze szkła...
  Podstawy kominkowe ze szkła brązowego produkowane są z bezpiecznego szkła hartowanego ESG i są w kolorze ciemnobrązowym. Standardowe podstawy szklane brązowe wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, natomiast istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na podstawę kominkową o grubości 8 mm. Szkło używane przy produkcji podstaw brązowych jest to tak zwane szkło bezpieczne. Dzięki naszym podstawom zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą szklaną, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.
 • Podstawy ze szkła szarego
  Podstawy kominkowe ze szkła szarego produkowane są z bezpiecznego szkła hartowanego ESG i są w kolorze grafitowym. Standardowe podstawy szklane szare wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, natomiast istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na podstawę kominkową o grubości 8 mm. Szkło używane przy produkcji podstaw grafitowych jest to tak zwane szkło bezpieczne. Dzięki naszym podstawom zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą szklaną, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.
 • Podstawy ze szkła jak lód
  Podstawy kominkowe ze szkła jak lód produkowane są z bezpiecznego szkła hartowanego ESG i są w kolorze lodu. Standardowe podstawy szklane ice look wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, natomiast istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na podstawę kominkową o grubości 8 mm. Szkło używane przy produkcji podstaw ice look jest to tak zwane szkło bezpieczne. Dzięki naszym podstawom zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą szklaną, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.
 • Podstawy ze szkła białego
  Podstawy kominkowe ze szkła białego produkowane są z bezpiecznego szkła hartowanego ESG i są w kolorze białym. Standardowe podstawy szklane białe wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, natomiast istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na podstawę kominkową o grubości 8 mm. Szkło używane przy produkcji podstaw białych jest to tak zwane szkło bezpieczne. Dzięki naszym podstawom zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą szklaną, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.
 • Podstawy ze szkła...
  Podstawy kominkowe ze szkła czarnego produkowane są z bezpiecznego szkła hartowanego ESG i są w kolorze czarnym. Standardowe podstawy szklane czarne wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, natomiast istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na podstawę kominkową o grubości 8 mm. Szkło używane przy produkcji podstaw czarnych jest to tak zwane szkło bezpieczne. Dzięki naszym podstawom zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą szklaną, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.
 • Podstawy ze stali czarnej

  Podstawy kominkowe ze stali czarnej produkowane są z wysokojakościowej twardej stali. Standardowe podstawy ze stali czarnej wykonane są z materiału o grubości 2 mm. Blachy ogniotrwałe czarne pod kominek lub przed piec są pokryte powłoką proszkową, dzięki czemu podłoże jest trwałe i zachowuje długotrwale swój wysokiej jakości wygląd. Dzięki naszym podstawom ze stali czarnej zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą metalową, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.

 • Podstawy ze stali szarej
  Podstawy kominkowe ze stali szarej produkowane są z wysokojakościowej twardej stali. Standardowe podstawy ze stali szarej wykonane są z materiału o grubości 2 mmBlachy ogniotrwałe szare pod kominek lub przed piec są pokryte powłoką proszkową, dzięki czemu podłoże jest trwałe i zachowuje długotrwale swój wysokiej jakości wygląd. Dzięki naszym podstawom ze stali szarej zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą metalową, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.
 • Podstawy ze stali...
  Podstawy kominkowe ze stali nierdzewnej produkowane są z wysokojakościowej twardej stali. Standardowe podstawy ze stali nierdzewnej wykonane są z materiału o grubości 1 mm. Dzięki naszym podstawom ze stali nierdzewnej zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą metalową, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.
 • Podstawy z aluminium
  Podstawy kominkowe ze stali aluminiowej produkowane są z wysokojakościowej stali. Standardowe podstawy ze stali aluminiowej wykonane są z materiału o grubości 2 mm. Dzięki naszym podstawom z aluminium zabezpieczysz podłogę w okolicach swojego kominka lub pieca, przed wypadającymi iskrami z paleniska, lub kawałkami rozżarzonego drewna i popiołu. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wybór kształtów podstaw.

  W celu zabezpieczenia podłoża w domu lub mieszkaniu przed ewentualnymi uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń wokół urządzenia podstawą metalową, lub wykonaną z innego niepalnego materiału. Według naszej propozycji powinno być to 50 cm przed kominkiem oraz po 35 cm po bokach urządzenia. Dokładnie taka wielkość podstawy powinna bez problemu uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez wypadające z paleniska iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym również jest jak najbardziej zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez urządzenie grzewcze jest w dużej mierze odbijane od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków użytkowania. Zabezpieczenie podłoża podstawą kominkową jest zgodna z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.
 • Podstawy kominkowe na...

  Podstawy kominkowe wykonane ze szkła, znane również jako panele piecowe lub panele przeciwiskrowe, służą do ochrony podłogi przed latającymi iskrami, które wydobywają się z Twojego pieca. Nasze szkło ESG oferuje do tego idealne rozwiązanie. Ze specjalnego, odpornego na pękanie i wyjątkowo stabilnego szkła bezpiecznego możesz zamówić u nas szklaną płytę bazową w żądanym formacie bezpośrednio przez internet. Jako szkło bezbarwne, szkło szare lub szkło brązowe. Wybór paneli podłogowych ze szkła jest naprawdę duży.

  Podstawy metalowe wykonane ze stali, znane również jako blachy pod piec lub blachy przypiecowe, służą również do ochrony podłogi przed latającymi iskrami, które wydobywają się z Twojego pieca. Stal wykorzystywana do ich produkcji jest wysokojakościowa i trwała w użytkowaniu. Z takiej stali możesz u nas zamówić metalową płytę stalową w żądanym formacie bezpośrednio na naszym sklepie internetowym. Do wyboru są podstawy ze stali malowane proszkowo w kolorze czarnym lub szarym.

  Oferowane podstawy wykonujemy w wielu rodzajach kształtów, w różnych kolorach, z wycięciami lub wcięciami w dogodnym dla Ciebie miejscu. Wybierając podstawę, możesz skorzystać z naszych gotowych formularzy lub przesłać nam swój projekt do wyceny.

  Należy pamiętać, że wyprodukowane szkło hartowane nie może być poprawiane np. przez cięcie, szlifowanie czy wiercenie. Doszłoby wtedy do całkowitego zniszczenia szkła. Dlatego też przed złożeniem zamówienia należy dobrze przemyśleć wariant podstawy, którą chcą Państwo zakupić.

Przeglądasz 1 - 12 z 654 produktów

Szklane podstawy kominkowe - szkło pod kominek lub piec

Nasz bestseller: szklana podstawa kominkowa. Dobra jakość Temprix standardowych formatów o kształcie okrągłym lub prostokątnym jest naszą bazą produkcyjną. Materiałem wszystkich naszych szklanych płyt podłogowych jest szkło bezpieczne ESG, wyróżniające się odpornością na uderzenia i zarysowania. Niezależnie od tego, czy są to spadające polana, czy pogrzebacze, nic nie zaszkodzi naszym szklanym podstawom. Dwa rodzaje obróbki krawędzi oferują różne korzyści dla naszych płyt podłogowych: wycięcie w kształcie litery C zwiększa stabilność krawędzi płyty podłogowej, podczas gdy cięcie fasetowe ma zasadniczo zaletę optyczną.Metalowe podstawy podłogowe - blacha pod kominek lub piec

Decydując się na zamontowanie kominka w salonie, musisz zwrócić szczególną uwagę, aby jego działanie nie uszkodziło znajdujących się w nim komponentów wyposażenia wnętrza, a jednocześnie zapewnić czystość wokół zamontowanego urządzenia. Z pomocą tutaj przychodzi nasz produkt, który powinieneś zakupić do swojego kominka lub pieca, jakim jest blacha przypiecowa. Ten produkt układa się pod lub przed kominkiem w zależności od posiadanego modelu urządzenia. Blacha wykonana jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie bardzo wysokich temperatur, dzięki czemu chroni podłogę przed uszkodzeniem i jednocześnie zapewniając atrakcyjny wygląd i zaletę wystroju wnętrza.Niestandardowe podstawy kominkowe na wymiar

Szeroka gama standardowych rozmiarów podstaw kominkowych jest u nas dostępna z magazynu. Chętnie produkujemy formaty specjalne zgodnie z życzeniem naszych klientów, specjalność naszej firmy Temprix. Po prostu prześlij nam szkic lub model swojego formatu płyty podłogowej, spersonalizowany i z żądanymi wymiarami. Otrzymasz adekwatną i nieograniczoną wycenę zakupu swojej niestandardowej płyty podłogowej tak szybko, jak to możliwe.

UWAGA! Już wyprodukowane szkło hartowane nie może być poprawiane np. przez cięcie, szlifowanie czy wiercenie. Doszłoby wtedy do całkowitego zniszczenia szkła. Dlatego też przed złożeniem zamówienia należy dobrze przemyśleć wariant podstawy, którą chcą Państwo zakupić.

Aby zapobiec zabrudzeniu płyty kominka, zalecamy zakup naszej uszczelki izolacyjnej w zależności od rodzaju wybranej podstawy, silikonowej uszczelki do podstaw szklanych lub silikonowej uszczelki do podstaw metalowych.