Kategorie

Kontakt

Kontakt

Zadzwoń do nas:

+48 691 628 342

+48 693 690 490

+48 693 690 890

Zostaw wiadomość:
Napisz tutaj

Podstawy kominkowe na wymiar

Podstawy kominkowe wykonane ze szkła, znane również jako panele piecowe lub panele przeciwiskrowe, służą do ochrony podłogi przed latającymi iskrami, które wydobywają się z Twojego pieca. Nasze szkło ESG oferuje do tego idealne rozwiązanie. Ze specjalnego, odpornego na pękanie i wyjątkowo stabilnego szkła bezpiecznego możesz zamówić u nas szklaną płytę bazową w żądanym formacie bezpośrednio przez internet. Jako szkło bezbarwne, szkło szare lub szkło brązowe. Wybór paneli podłogowych ze szkła jest naprawdę duży.

Podstawy metalowe wykonane ze stali, znane również jako blachy pod piec lub blachy przypiecowe, służą również do ochrony podłogi przed latającymi iskrami, które wydobywają się z Twojego pieca. Stal wykorzystywana do ich produkcji jest wysokojakościowa i trwała w użytkowaniu. Z takiej stali możesz u nas zamówić metalową płytę stalową w żądanym formacie bezpośrednio na naszym sklepie internetowym. Do wyboru są podstawy ze stali malowane proszkowo w kolorze czarnym lub szarym.

Oferowane podstawy wykonujemy w wielu rodzajach kształtów, w różnych kolorach, z wycięciami lub wcięciami w dogodnym dla Ciebie miejscu. Wybierając podstawę, możesz skorzystać z naszych gotowych formularzy lub przesłać nam swój projekt do wyceny.

Należy pamiętać, że wyprodukowane szkło hartowane nie może być poprawiane np. przez cięcie, szlifowanie czy wiercenie. Doszłoby wtedy do całkowitego zniszczenia szkła. Dlatego też przed złożeniem zamówienia należy dobrze przemyśleć wariant podstawy, którą chcą Państwo zakupić.

1 - 12 z 350 ofert