Uszczelka do szklanej podstawy kominkowej

  (5)
Opinie

08211GL00

08211GL002146

Nowy produkt

Bardzo dużo

w 3-7 dni roboczych


52,85 zł (netto)
65,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 6 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 6 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,60 zł.

Podstawowym zadaniem uszczelki do szklanej podstawy kominkowej jest jej solidne zabezpieczenie przed dostawaniem się kurzu i pyłu pod podstawę kominkową. Z uwagi na to, że czyszczenie pod podstawą kominka po jego zamontowaniu może sprawiać nie lada trudność, uszczelka do szklanej podstawy kominkowej zapewnia czystą powierzchnię na bardzo długi okres czasu.

Zamontowana uszczelka dzięki swojej elastycznej budowie ma działanie tłumiące efekt oraz wyrównuje wszelkie nierówności w podłożu.

Uszczelki do podstaw szklanych TEMPRIX są wykonane z przezroczystych materiałów silikonowych, dzięki czemu uszczelka jest prawie niewidoczna. Jednostronnie użyta taśma klejąca zapewnia jej szybki i łatwy montaż.


Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.

Brak metod dostawy dla tego produktu.
Opinie

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
zdjęcie

Inne produkty w tej kategorii