Szyba kominkowa samoczyszcząca Robax do kominka typu Hark 42

  (5)
Opinie

SK-Hark-42-IR

SK-Hark-42-IR1316
Robax

Nowy produkt

Na zamówienie

2-4 dni roboczych

Szkło kominkowe Robax


268,80 zł
218,54 zł, +23% vat


ROZMIAR SZYBY
320x400 mm


Koszty wysyłki
Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska DHL Przesyłka kurierska DHL
Kurier DHL
25,00 zł
Przesyłka pobraniowa DHL Przesyłka pobraniowa DHL
Kurier DHL
30,00 zł
Uwaga !
Zamawiana szyba kominkowa z uwagi na to, że jest to produkt nieprefabrykowany, wykonywany na indywidualne zamówienie klienta według określonych wymiarów danego modelu pieca/kominka nie podlega zwrotowi. Prosimy o przemyślane zakupy a w przypadku wątpliwości co do wymiarów danego produktu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Parametry produktu
Rodzaj szyby Prosta
Typ szyby Żaroodporna samoczyszcząca
Producent kominka Hark


Opis produktu Szyba kominkowa samoczyszcząca Robax do kominka typu Hark 42
Szyba kominkowa prosta Robax do kominka typu Hark 42 IR MAX to pyrolityczna żaroodporna formatka szklana, wykonana z przezroczystej ceramiki.

Szyba kominkowa prosta do kominka typu Hark 42 to pyrolityczna żaroodporna formatka szklana IR MAX Robax, wykonana z przezroczystej ceramiki o lekko brązowej barwie, bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej oraz wysokiej odporności temperaturowej.

W odróżnieniu do zwykłego szkła hartowanego, które z trudem wytrzymuje temperaturę 260 stopni Celsjusza, szyba kominkowa pyroliza nie pęka przy krótkotrwałych obciążeniach nawet przy temperaturze 750-800 ºC a przy długotrwałym obciążeniu nawet przy 680 ºC. Krawędzie pyrolitycznej szyby są dodatkowo szlifowane oraz polerowane, dzięki czemu produkt pozbawiony jest wszelkich nierówności oraz ostrości.

Wymienna, ceramiczna szyba pyrolityczna do wkładów kominkowych Hark 42, jest szkłem kominkowym o grubości 4mm, produkowana jest pod Państwa specjalne zamówienie.

Formatka pasuje do następujących modeli:

- Hark 42


Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Opinie

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Szyba kominkowa samoczyszcząca Robax do kominka typu Hark 42

Inne produkty kominkowe w tej kategorii
Inne szyby do kominków tej marki