RT-08 OM Grafik II 100 mm (WHITE Design) Tatarek

Opinie

ZRT8OM-G-WHII97

Nowy produkt

Ilość: Bardzo dużo

Wysyłamy: w 4-7 dni roboczych

Gwarancja: 2 lata


1 349,59 zł (netto)
1 660,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 175 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 175 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 17,50 zł.

Zaufane płatności Tpay
Zasilanie230 V 50 Hz
Maksymalna moc przyłączeniowa750 W
Rodzaj obudowypodtynkowa
Ilość czujników2
Rodzaj przepustnicyuszczelniona
Średnica przepustnicy100mm
Temperatura pracy0-40°C
Wymiary148x80x55
Pobór mocy5 W
DesignWhite Design
Czujnik temperaturyTermopara K
LVD zgodniePN-EN 60730-2-1:2002

RT-08OM GRAFIK - Optymalizator Mocy kominka - jest to urządzenie przeznaczone do obsługi konwencjonalnych piecy, wkładów kominkowych wyposażonych w kanał doprowadzający powietrze do komory spalania. Zadaniem regulatora jest zoptymalizowanie pracy paleniska pod kątem uzyskiwanej mocy i stabilizacja jego pracy na wymaganym w danej chwili przez użytkownika poziomie temperatury. Proces ten jest realizowany za pośrednictwem przepustnicy płynnie regulującej dopływ powietrza do komory spalania. Wszystkie zmiany parametrów pracy paleniska zależne są tutaj od temperatury panującej w palenisku, mierzonej przez czujnik zamontowany jak najbliżej komory spalania.
Model RT-08OM Grafik może być wyposażony w dodatkowy czujnik służący do odczytu temperatury spalin oraz czujnik otwarcia drzwiczek paleniska. Może współpracować z czujnikiem czadu (CO), wentylatorem wyciągowym, generatorem ciągu lub napędem klapy kominowej służącej przekierowaniu spalin. Sterownik wyposażony jest w zasilanie awaryjne zabezpieczające instalację na wypadek zaniku napięcia, które ma za zadanie doprowadzić do całkowitego otwarcia przepustnicy i tym samym bezpiecznego wygaszenia paleniska.

Sterownik RT-08 OM GRAFIK II w wersji WHITE Design. W tej wersji regulatory posiadają jasny wyświetlacz funkcyjny i są negatywem standardowo oferowanych wyświetlaczy dostępnych w wersjach Titanium.


Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
zdjęcie

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Instrukcja obsługi ZRT8OM-G

Pliki do pobrania (381.24k)

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii