Brak produktów
Szczegóły
- Ilość:
- Wartość produktów:
Szczegóły koszyka
- Ilość wszystkich produktów w koszyku
- Wartość produktów:
- Koszt wysyłki:
- Do ustalenia
- Wartość koszyka:
RT-08K Kominek PLUS Tatarek
| Zasilanie | 230 V 50 Hz |
| Maksymalna moc przyłączeniowa | 3 x 250W/230V/50Hz |
| Rodzaj obudowy | nadtynkowa |
| Ilość czujników | 3 |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wymiary | 148x80x55 |
| Pobór mocy | 5 W |
| Design | Standard |
| Czujnik temperatury | KTY81 |
| LVD zgodnie | PN-EN 60730-2-1:2002 |
Pobierz kartę produktu (PDF)
RT8K
Nowy produkt
Na zamówienie
4-7 dni roboczych
2 lata
656,10 zł, +23% VAT
| Koszt wysyłki |
|---|
| Przewoźnik | Informacje | Cena |
|---|---|---|
![]() | Paczkomat Inpost | 21,99 zł |
![]() | Kurier Pocztex | 25,00 zł |
![]() | Kurier DHL | 25,00 zł |
![]() | Kurier UPS | 25,00 zł |
![]() | Kurier FedEx | 25,00 zł |
![]() | Kurier GLS | 25,00 zł |
![]() | Kurier Inpost | 25,00 zł |
RT-08 K KOMINEK PLUS - Sterownik do obsługi układów grzewczych zasilanych z kominka z płaszczem wodnym, zapewniający możliwość automatycznej obsługi pracy dwóch pomp obiegowych CO, oraz pompy ładującej układ CWU. Posiada trzy czujniki temp. wody – 1 czujnik zasadniczy do pomiaru w płaszczu wodnym kominka oraz 2 czujniki do układu CWU. Nie zapewnia regulacji dopływu powietrza do paleniska – brak możliwości obsługi przepustnicy.
Instrukcja obsługi RT8K
Pliki do pobrania (828.34k) Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Produkt z kategorii automatyka-kominkowa - RT-08K Kominek PLUS Tatarek jest wart swojej ceny. Towar bardzo dobrej jakości.
Serdecznie polecam zakupy.
Bezpieczeństwo GPSR
Producent:
TATAREK Sp. z o.o.
Świeradowska 75,
50-559 Wrocław, Polska
tatarek@tatarek.com.pl






