Poprzedni produkt
RT-08 OM Grafik 100 mm (WHITE Design) Tatarek 1 400,00 zł
Następny produkt
RT-08 OM Grafik II 100 mm (WHITE Design) Tatarek 1 660,00 zł

RT-08 OM Grafik II 100 mm (TITANIUM Design) Tatarek

Opinie

ZRT8OM-G-TDII96

Nowy produkt

Ilość: Bardzo dużo

Wysyłamy: w 4-7 dni roboczych

Gwarancja: 2 lata


1 268,29 zł (netto)
1 560,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 165 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 165 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 16,50 zł.

Zaufane płatności Tpay
Zasilanie 230 V 50 Hz
Maksymalna moc przyłączeniowa 750 W
Rodzaj obudowy podtynkowa
Ilość czujników 2
Rodzaj przepustnicy uszczelniona
Średnica przepustnicy 100mm
Temperatura pracy 0-40°C
Wymiary 148x80x55
Pobór mocy 5 W
Design Titanium Design
Czujnik temperatury Termopara K
LVD zgodnie PN-EN 60730-2-1:2002

RT-08OM GRAFIK - Optymalizator Mocy kominka - jest to urządzenie przeznaczone do obsługi konwencjonalnych piecy, wkładów kominkowych wyposażonych w kanał doprowadzający powietrze do komory spalania. Zadaniem regulatora jest zoptymalizowanie pracy paleniska pod kątem uzyskiwanej mocy i stabilizacja jego pracy na wymaganym w danej chwili przez użytkownika poziomie temperatury. Proces ten jest realizowany za pośrednictwem przepustnicy płynnie regulującej dopływ powietrza do komory spalania. Wszystkie zmiany parametrów pracy paleniska zależne są tutaj od temperatury panującej w palenisku, mierzonej przez czujnik zamontowany jak najbliżej komory spalania.
Model RT-08OM Grafik może być wyposażony w dodatkowy czujnik służący do odczytu temperatury spalin oraz czujnik otwarcia drzwiczek paleniska. Może współpracować z czujnikiem czadu (CO), wentylatorem wyciągowym, generatorem ciągu lub napędem klapy kominowej służącej przekierowaniu spalin. Sterownik wyposażony jest w zasilanie awaryjne zabezpieczające instalację na wypadek zaniku napięcia, które ma za zadanie doprowadzić do całkowitego otwarcia przepustnicy i tym samym bezpiecznego wygaszenia paleniska.

Optymalizator Mocy paleniska do kominków tradycyjnych. Płynnie steruje przepustnicą doprowadzającą powietrze do paleniska. Znacząco wydłuża proces palenia, utrzymuje fazę żaru, zabezpiecza palenisko przed wychłodzeniem oraz przegrzaniem. Wersja z 2 czujnikami temperatury spalin. Może współpracować z czujnikiem drzwiczek paleniska. Podaje na bieżąco przebieg krzywej spalania dotyczący aktualnych parametrów palenia. Zapewnia bardzo wysoką ekonomię pracy - duże oszczędności opałowe!!!


Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Instrukcja obsługi ZRT8OM-G

Pliki do pobrania (381.24k)

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii