Brak produktów
Szczegóły
- Ilość:
- Wartość produktów:
Szczegóły koszyka
- Ilość wszystkich produktów w koszyku
- Wartość produktów:
- Koszt wysyłki:
- Do ustalenia
- Wartość koszyka:
RT-08 OM v.6.0 100 mm (TITANIUM Design) Tatarek
| Zasilanie | 230 V 50 Hz |
| Maksymalna moc przyłączeniowa | 250 W |
| Rodzaj obudowy | podtynkowa |
| Ilość czujników | 1 |
| Rodzaj przepustnicy | uszczelniona |
| Średnica przepustnicy | 100mm |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wymiary | 148x80x55 |
| Pobór mocy | 5 W |
| Design | Titanium Design |
| Czujnik temperatury | Termopara K |
| LVD zgodnie | PN-EN 60730-2-1:2002 |
Pobierz kartę produktu (PDF)
Nowy produkt
Na zamówienie
4-7 dni roboczych
2 lata
1 291,06 zł, +23% VAT
| Koszt wysyłki |
|---|
| Przewoźnik | Informacje | Cena |
|---|---|---|
![]() | Paczkomat Inpost | 21,99 zł |
![]() | Kurier Pocztex | 25,00 zł |
![]() | Kurier DHL | 25,00 zł |
![]() | Kurier UPS | 25,00 zł |
![]() | Kurier FedEx | 25,00 zł |
![]() | Kurier GLS | 25,00 zł |
![]() | Kurier Inpost | 25,00 zł |
RT-08OM - Optymalizator Mocy kominka - jest to urządzenie przeznaczone do obsługi konwencjonalnych piecy, wkładów kominkowych wyposażonych w kanał doprowadzający powietrze do komory spalania. Zadaniem sterownika jest zoptymalizowanie pracy paleniska pod kątem uzyskiwanej mocy i stabilizacja jego pracy na wymaganym w danej chwili przez użytkownika poziomie temperatury. Proces ten jest realizowany za pośrednictwem przepustnicy płynnie regulującej dopływ powietrza do komory spalania. Wszystkie zmiany parametrów pracy paleniska zależne są tutaj od temperatury panującej w palenisku, mierzonej przez czujnik zamontowany jak najbliżej komory spalania.
Model RT-08OM może być wyposażony w czujnik otwarcia drzwiczek paleniska. Może współpracować z czujnikiem czadu (CO) i wentylatorem wyciągowym. Ten sterownik kominka posiada wbudowane zasilanie awaryjne zabezpieczające instalację na wypadek zaniku napięcia, które ma za zadanie doprowadzić do całkowitego otwarcia przepustnicy i tym samym bezpiecznego wygaszenia paleniska.
Optymalizator mocy palenia w kominkach: 1(min), 2 (midi) lub 3(max). Płynnie steruje przepustnicą doprowadzającą powietrze do paleniska. Wydłuża proces palenia, utrzymuje fazę żaru, zabezpiecza palenisko przed wychłodzeniem oraz przegrzaniem. Posiada czujnik temperatury spalin (Termopara 1300°C).Może współpracować z czujnikiem drzwiczek paleniska.
Instrukcja obsługi ZRT8OM-TD
Pliki do pobrania (648.23k) Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Produkt z kategorii automatyka-kominkowa - RT-08 OM v.6.0 100 mm (TITANIUM Design) Tatarek jest wart swojej ceny. Towar bardzo dobrej jakości.
Serdecznie polecam zakupy.
Bezpieczeństwo GPSR
Producent:
TATAREK Sp. z o.o.
Świeradowska 75,
50-559 Wrocław, Polska
tatarek@tatarek.com.pl






