Następny produkt
RT-08 OS v.3.0 100 mm (TITANIUM Design) Tatarek 1 205,00 zł

RP-01 Przepustnica 100 mm Tatarek

Opinie

ZRP184

Nowy produkt

Ilość: Bardzo dużo

Wysyłamy: w 4-7 dni roboczych

Gwarancja: 2 lata


544,72 zł (netto)
670,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 75 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 75 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 7,50 zł.

Zaufane płatności Tpay
Zasilanie230 V 50 Hz
Rodzaj obudowywolnostojąca
Rodzaj przepustnicynieuszczelniona
Średnica przepustnicy100mm
Temperatura pracy0-40°C
Pobór mocy5 W
DesignStandard
LVD zgodniePN-EN 60730-2-1:2002

RP-01 - Manualny sterownik przepustnicy powietrza do kominka, to najprostsze rozwiązanie pozwalające na zdalne sterowanie pracą przepustnicy dostarczającej powietrze do procesu spalania. Sterownik RP-01 jest podstawowym rodzajem regulacji do wszelkiego rodzaju palenisk do których powietrze niezbędne do procesu spalania dostarczane jest za pośrednictwem kanału doprowadzającego. Pozwala na ingerencję w przebieg procesu spalania za pośrednictwem pilota zdalnego sterowania z każdego miejsca w którym posiada on zasięg komunikacyjny z modułem sterującym. Realny zasięg działania pilota w budynkach mieszkalnych wynosi do 20 metrów z szerokim kątem sygnału wiązki. Moduł sterujący może być ukryty w dowolnym miejscu (np. w obudowie kominka), w odległości nie większej niż 6 metrów od przepustnicy (standardowo przewód ma długość 3 m). Jedynym elementem który powinien być umieszczony w widocznym miejscu jest odbiornik podczerwieni. Sterownik ten jest znakomitym rozwiązaniem do wszystkich palenisk w których nie jest wymagane zastosowanie automatycznej regulacji procesu spalania, oraz dla użytkowników ceniących sobie bezpośrednią kontrolę nad ogniem i wygodę – szczególnie w piecykach wolnostojących i klasycznych kominkach rozprowadzających ciepłe powietrze grawitacyjnie. Pozwala na wyeliminowanie jednego z najbardziej zawodnych elementów w przepustnicach mechanicznych, jakim jest cięgło do jego ręcznej regulacji.

Zestaw sterujący składa się z następujących elementów:
- przepustnicy płynnie regulującej dopływ powietrza
- modułu sterującego i ładującego baterie zasilania awaryjnego
- elementu odbierającego sygnały zdalnego sterowania
- pilota zdalnego sterowania.
- akumulator zasilania awaryjnego.

Zestaw sterujący dolotem powietrza do kominka za pomocą pilota podczerwieni. Pozwala użytkownikowi na zdalne, płynne sterowanie przepustnicą doprowadzającą powietrze do paleniska i kontrolę spalania. Zestaw zawiera pilota na podczerwień, odbiornik podczerwieni, moduł sterujący pod zabudowę kominka i przepustnicę powietrza.


Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
RP-01 Przepustnica 100 mm Tatarek

RP-01 Przepustnica 100 mm Tatarek

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Instrukcja obsługi ZRP1

Pliki do pobrania (1.71M)

Inne produkty z tej kategorii