Brak produktów
Szczegóły
- Ilość:
- Wartość produktów:
Szczegóły koszyka
- Ilość wszystkich produktów w koszyku
- Wartość produktów:
- Koszt wysyłki:
- Do ustalenia
- Wartość koszyka:
RT-10 RO (TITANIUM Design) Tatarek
| Zasilanie | 230 V 50 Hz |
| Maksymalna moc przyłączeniowa | 400 W |
| Rodzaj obudowy | podtynkowa |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wymiary | 70x70x65 |
| Pobór mocy | 1 W |
| Design | Titanium Design |
| Wydajność dmuchawy | 10 - 100% |
| Obciążalność wyjścia dmuchawy | 400 W |
| LVD zgodnie | PN-EN 60730-2-1:2002 |
Pobierz kartę produktu (PDF)
RT10-TD
Nowy produkt
Na zamówienie
4-7 dni roboczych
2 lata
288,62 zł, +23% VAT
| Koszt wysyłki |
|---|
| Przewoźnik | Informacje | Cena |
|---|---|---|
![]() | Paczkomat Inpost | 21,99 zł |
![]() | Kurier Pocztex | 25,00 zł |
![]() | Kurier DHL | 25,00 zł |
![]() | Kurier UPS | 25,00 zł |
![]() | Kurier FedEx | 25,00 zł |
![]() | Kurier GLS | 25,00 zł |
![]() | Kurier Inpost | 25,00 zł |
Mikroprocesorowy sterownik do precyzyjnej regulacji obrotów różnych typów silników wentylatorów o maksymalnej mocy do 400 W. Dostępny wyłącznie w wersji podtynkowej!!!
RT-10 podtynkowy titanium design to najprostszy regulator obrotów stosowany do wentylatorów o mocy do 400W. Zapewnia płynny dobór zakresu obrotów wentylatora – sygnalizując jednocześnie ich bieżący stan na pulpicie sterującym. Znakomite rozwiązanie zarówno do wentylatorów wyciągowych, jak i nawiewowych.
Instrukcja obsługi RT-10TD
Pliki do pobrania (938.64k) Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Produkt z kategorii automatyka-kominkowa - RT-10 RO (TITANIUM Design) Tatarek jest wart swojej ceny. Towar bardzo dobrej jakości.
Serdecznie polecam zakupy.
Bezpieczeństwo GPSR
Producent:
TATAREK Sp. z o.o.
Świeradowska 75,
50-559 Wrocław, Polska
tatarek@tatarek.com.pl






