Poprzedni produkt
RT-08G BUFOR SOLAR WOODLINE 2 przepustnica 100 mm Tatarek 990,00 zł
Następny produkt
RT-08 GX HYBRID WHITE przepustnica 100 mm Tatarek 1 565,00 zł

RT-08 GX HYBRID TITANIUM przepustnica 100 mm Tatarek

Opinie

ZRT8GeX-TD75

Nowy produkt

Ilość: Bardzo dużo

Wysyłamy: w 4-7 dni roboczych

Gwarancja: 2 lata


1 243,90 zł (netto)
1 530,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 162 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 162 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 16,20 zł.

Zaufane płatności Tpay
Zasilanie 230 V 50 Hz
Maksymalna moc przyłączeniowa 750 W
Rodzaj obudowy podtynkowa
Ilość czujników 4
Rodzaj przepustnicy uszczelniona
Średnica przepustnicy 100mm
Temperatura pracy 0-40°C
Wymiary 148x80x55
Pobór mocy 5 W
Design Titanium Design
Czujnik temperatury 1 x Termopara Typ K / 3 x KTY81
Obciążalność wyjścia dmuchawy 250W/230V/50Hz
Obciążalność wyjścia pomp 250W/230V/50Hz
LVD zgodnie PN-EN 60730-2-1:2002

RT-08GeX HYBRID - sterownik przeznaczony do optymalizacji procesu spalania w kominkach, paleniskach wyposażonych w bezpośredni dopływ powietrza do komory spalania. Dzięki pomiarowi temperatury spalin dokonywanemu bezpośrednio nad komorą spalania, pozwala na najbardziej wydajną regulację dopływu powietrza, co w połączeniu z odpowiednimi algorytmami sterowania zapewnia zoptymalizowanie przebiegu spalania i tym samym bardziej ekonomiczne wykorzystanie ciepła pozyskanego w tym procesie. Sterownik wyposażony jest również w trzy czujniki temperatury pozwalające automatyczną obsługę instalacji CO w oparciu o zbiorniki buforowy. Płynna regulacja pracy przepustnicy doprowadzającej powietrze do paleniska odbywa się na podstawie pomiaru temperatury panującej bezpośrednio nad komorą paleniska poprzez czujnik temperatury spalin. Pozwala to na dobór odpowiedniej dawki powietrza, niezbędnej w procesie spalania do pozyskania z opału optymalnej dawki energii cieplnej. Sterownik posiada również możliwość współpracy z układem hydraulicznym CO, gdzie wytworzone w kominku ciepło, dzięki płaszczowi wodnemu lub nasadzie wodnej, przekazywane jest do bufora. Kontrolując proces spalania, temperaturę wody w kominku oraz w górnej i dolnej części bufora, regulator steruje pompą ładującą bufor lub bardziej rozbudowanym układem z “Laddomatem”. Steruje także pompą obiegową przekazującą zgromadzone w buforze ciepło do dalszej części instalacji. Dodatkowo regulator ten ma możliwość obsługi napędu klapy kominowej, generatora ciągu lub wentylacji. W regulatorze zastosowany został moduł awaryjny, który w momencie zaniku napięcia w sieci, aktywuje pełne otwarcie przepustnicy, w celu całkowitego i jak najszybszego wypalenia opału. Wystąpienie awarii systemu jest sygnalizowane poprzez sygnał dźwiękowy i świetlny. Sterownik posiada czytelny ekran graficzny, na którym na bieżąco podawane są istotne informacje o aktualnym działaniu instalacji.

Regulator RT-08 GX HYBRID łączy funkcje klasycznego optymalizatora spalania z pomiarem temperatury spalin, oraz obsługi paleniska wodnego ( z pomiarem temperatury wody w 3 punktach ). Tego typu połączenie zapewnia idealne parametry spalania wraz z obsługą płaszcza bądź nasady wodnej i przekazania ciepła do instalacji bufora ( za pośrednictwem pompy lub Laddomatu ). Regulator ten zapewnia również zasilenie instalacji CO z bufora. Dodatkowo możliwa jest konfiguracja jego pracy z różnymi dodatkowymi urządzeniami zewnętrznymi jak :aparat wentylacyjny, rekuperator, wyciąg kominowy czy napęd klapy masy akumulacyjnej. W tym modelu istnieje możliwość wykorzystania czujnika drzwiczek. Model oferowany wyłącznie z przepustnicą USZCZELNIONĄ !!!


Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
RT-08 GX HYBRID TITANIUM przepustnica 100 mm Tatarek

RT-08 GX HYBRID TITANIUM przepustnica 100 mm Tatarek

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Instrukcja obsługi ZRT8GeX

Pliki do pobrania (686.72k)

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii