RT-09 DUO PID Tatarek

Opinie

RT9

RT9142

Nowy produkt

Ilość: Bardzo dużo

Wysyłamy: w 4-7 dni roboczych

Gwarancja: 2 lata


544,72 zł (netto)
670,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 67 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 67 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 6,70 zł.

Zaufane płatności Tpay
Zasilanie230 V 50 Hz
Maksymalna moc przyłączeniowa1400 VA
Rodzaj obudowywolnostojąca
Temperatura pracy0-40°C
Wymiary215x66x205
Pobór mocy10 W
DesignStandard
Czujnik temperaturyKTY81
Obciążalność wyjścia dmuchawy1A/230 VAC
Obciążalność wyjścia pomp2A/230 VAC
LVD zgodniePN-EN 60730-2-1:2002
KGO0.35zl

Regulator do kotłów z podajnikiem ślimakowym. Dwa czujniki temperatury, obsługa pomp CO i CWU (priorytet CWU) oraz wentylatora. Strefy czasowe. Algorytm PID. Termostaty bezpieczeństwa STB oraz podajnika. Wyjście na termostat pokojowy. Moc max. 1260W.

RT-09 PID to sterownik przystosowany do obsługi kotłów automatycznych na paliwa stałe wyposażonych w retortowy (ślimakowy) podajnik paliwa, w którym przez zmianę cykli podawania paliwa oraz płynną regulację dmuchawy, zmienia się temperatura kotła. Zaawansowany algorytm pracy "TATAREK PID" umożliwia pracę z automatyczną modulacją mocy kotła - wytwarzana jest taka ilość ciepła, na jaką jest zapotrzebowanie. Dzięki temu proces spalania jest równomierny (nie ma gwałtownych zmian temperatury w komorze spalania i kominie), bardziej efektywny i gwarantujący dłuższą żywotność instalacji grzewczej. Sterownik RT-09 obsługuje pompę CO oraz CWU z funkcją priorytetu. Posiada możliwość podłączenia termostatu pokojowego dowolnego producenta oraz wyjście na dedykowany panel domowy SP1 umożliwiający podgląd pracy kotła i zmianę podstawowych parametrów z pomieszczenia w którym się znajduje. Sterownik posiada wbudowany termostat strefowy, pozwalający na czasową regulację temperatury pracy kotła w poszczególnych strefach czasu dobowego. Sterownik wyróżnia bardzo dobrze działający, opracowyny przez firmę TATAREK, algorytm PID oraz szeroki zakres konfiguracji. Zwarta i przejżysta konstrukcja zapewnia użytkownikowi łatwość montażu i obsługi. Sterownik gotowy do montażu na kotle, dostarczany jest z kompletem przewodów przyłączeniowych i czujnikami.

Sterownik może pracować w trybie z wyłączonym podajnikiem paliwa co jest niezbędne przy pracy w trybie ręcznym w automatycznych kotłach typu DUO wyposażonych w dodatkowy ruszt paleniska ręcznego.


Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
zdjęcie

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Instrukcja obsługi RT-09/PID-DUO

Pliki do pobrania (507.57k)

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii