Brak produktów
Szczegóły
- Ilość:
- Wartość produktów:
Szczegóły koszyka
- Ilość wszystkich produktów w koszyku
- Wartość produktów:
- Koszt wysyłki:
- Do ustalenia
- Wartość koszyka:
RT-09 DUO PID Tatarek
| Zasilanie | 230 V 50 Hz |
| Maksymalna moc przyłączeniowa | 1400 VA |
| Rodzaj obudowy | wolnostojąca |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wymiary | 215x66x205 |
| Pobór mocy | 10 W |
| Design | Standard |
| Czujnik temperatury | KTY81 |
| Obciążalność wyjścia dmuchawy | 1A/230 VAC |
| Obciążalność wyjścia pomp | 2A/230 VAC |
| LVD zgodnie | PN-EN 60730-2-1:2002 |
| KGO | 0.35zl |
Pobierz kartę produktu (PDF)
RT9
Nowy produkt
Na zamówienie
4-7 dni roboczych
2 lata
947,97 zł, +23% VAT
| Koszt wysyłki |
|---|
| Przewoźnik | Informacje | Cena |
|---|---|---|
![]() | Paczkomat Inpost | 21,99 zł |
![]() | Kurier Pocztex | 25,00 zł |
![]() | Kurier DHL | 25,00 zł |
![]() | Kurier UPS | 25,00 zł |
![]() | Kurier FedEx | 25,00 zł |
![]() | Kurier GLS | 25,00 zł |
![]() | Kurier Inpost | 25,00 zł |
Regulator do kotłów z podajnikiem ślimakowym. Dwa czujniki temperatury, obsługa pomp CO i CWU (priorytet CWU) oraz wentylatora. Strefy czasowe. Algorytm PID. Termostaty bezpieczeństwa STB oraz podajnika. Wyjście na termostat pokojowy. Moc max. 1260W.
RT-09 PID to sterownik przystosowany do obsługi kotłów automatycznych na paliwa stałe wyposażonych w retortowy (ślimakowy) podajnik paliwa, w którym przez zmianę cykli podawania paliwa oraz płynną regulację dmuchawy, zmienia się temperatura kotła. Zaawansowany algorytm pracy "TATAREK PID" umożliwia pracę z automatyczną modulacją mocy kotła - wytwarzana jest taka ilość ciepła, na jaką jest zapotrzebowanie. Dzięki temu proces spalania jest równomierny (nie ma gwałtownych zmian temperatury w komorze spalania i kominie), bardziej efektywny i gwarantujący dłuższą żywotność instalacji grzewczej. Sterownik RT-09 obsługuje pompę CO oraz CWU z funkcją priorytetu. Posiada możliwość podłączenia termostatu pokojowego dowolnego producenta oraz wyjście na dedykowany panel domowy SP1 umożliwiający podgląd pracy kotła i zmianę podstawowych parametrów z pomieszczenia w którym się znajduje. Sterownik posiada wbudowany termostat strefowy, pozwalający na czasową regulację temperatury pracy kotła w poszczególnych strefach czasu dobowego. Sterownik wyróżnia bardzo dobrze działający, opracowyny przez firmę TATAREK, algorytm PID oraz szeroki zakres konfiguracji. Zwarta i przejżysta konstrukcja zapewnia użytkownikowi łatwość montażu i obsługi. Sterownik gotowy do montażu na kotle, dostarczany jest z kompletem przewodów przyłączeniowych i czujnikami.
Sterownik może pracować w trybie z wyłączonym podajnikiem paliwa co jest niezbędne przy pracy w trybie ręcznym w automatycznych kotłach typu DUO wyposażonych w dodatkowy ruszt paleniska ręcznego.
Instrukcja obsługi RT-09/PID-DUO
Pliki do pobrania (507.57k) Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Produkt z kategorii automatyka-kominkowa - RT-09 DUO PID Tatarek jest wart swojej ceny. Towar bardzo dobrej jakości.
Serdecznie polecam zakupy.
Bezpieczeństwo GPSR
Producent:
TATAREK Sp. z o.o.
Świeradowska 75,
50-559 Wrocław, Polska
tatarek@tatarek.com.pl






