A 300 WAC SINUS Tatarek

Opinie

TZA7

TZA7109

Nowy produkt

Ilość: Bardzo dużo

Wysyłamy: w 4-7 dni roboczych

Gwarancja: 2 lata


504,07 zł (netto)
620,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 62 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 62 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 6,20 zł.

Zaufane płatności Tpay
Zasilanie140 ~ 275 V AC
Maksymalna moc przyłączeniowa300 W / Napięcie akumulatora 12V DC
Rodzaj obudowywolnostojąca
Temperatura pracy0-40°C
Wymiary230x145x180
Moc wyjściowa300W
Napięcie wyjściowe230V AC ± 1% w trybie akumulatorowym; 230V AC ± 8% w trybie sieciowym z AVR
Prąd ładowania5A

Zasilacz awaryjny o maksymalnej mocy przyłączeniowej 300W. PEŁNY SINUS. Składa się z: przetwornicy 300W, ładowarki 510A oraz układu przełączającego ze zwłoką czasową. Przykładowe zastosowanie: systemy kominkowe, kotły, systemy solarne, pompy.

A 300 WAC sinus - łączy ze sobą funkcje zasilania awaryjnego, ładowarki, przetwornicy oraz stabilizatora napięcia wyjściowego. A300WAC zapewnia pracę urządzeniom zasilanym prądem przemiennym 230V o stałej mocy nie przekraczającej 300 Wat. Zasilacz ten współpracuje z akumulatorem trakcyjnym i gwarantuje praktycznie bezprzerwowe zasilanie pieców CO, kominków z płaszczem wodnym, systemów solarnych, pomp CO oraz urządzeń domowych.
Zasilacz awaryjny jest skutecznym rozwiązaniem zabezpieczającym instalację w razie wykrycia zaniku napięcia sieciowego. Automatycznie przełącza się on w tryb pracy z akumulatora, nie dopuszczając tym samym do zaniku zasilania w podłączonych do niego urządzeniach. W przypadku gdy napięcie sieciowe powraca, zasilacz automatycznie przechodzi w tryb normalnej pracy i doładowuje akumulator.
Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD na bieżąco można monitorować wszystkie parametry (prąd ładowania, poziom naładowania akumulatora, wartość napięcia, stopień obciążenia oraz stany alarmowe).
Produkty oferowane przez firmę TATAREK cechuje solidność oraz niezawodność działania, co zapewnia bezpieczeństwo podłączonych do nich urządzeń i co za tym idzie, całej instalacji.
.

UWAGA! Urządzenie generuje prąd wyjściowy o przebiegu pełnego sinusa!!!


Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
zdjęcie

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Instrukcja obsługi A300 WAC

Pliki do pobrania (989.85k)

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii