Brak produktów
Szczegóły
- Ilość:
- Wartość produktów:
Szczegóły koszyka
- Ilość wszystkich produktów w koszyku
- Wartość produktów:
- Koszt wysyłki:
- Do ustalenia
- Wartość koszyka:
RT-12 Mieszacz Tatarek
| Zasilanie | 230 V 50 Hz |
| Zakres nastawy temperatury | 30 - 90°C |
| Maksymalna moc przyłączeniowa | 600 W |
| Rodzaj obudowy | podtynkowa |
| Ilość czujników | 1 |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wymiary | 148x80x55 |
| Pobór mocy | 2 W |
| Design | Standard |
| Czujnik temperatury | 1 X KTY210 |
| Obciążalność wyjścia pomp | 200 W |
| LVD zgodnie | PN-EN 60730-2-1:2002 |
Pobierz kartę produktu (PDF)
RT12
Nowy produkt
Na zamówienie
4-7 dni roboczych
2 lata
447,97 zł, +23% VAT
| Koszt wysyłki |
|---|
| Przewoźnik | Informacje | Cena |
|---|---|---|
![]() | Paczkomat Inpost | 21,99 zł |
![]() | Kurier Pocztex | 25,00 zł |
![]() | Kurier DHL | 25,00 zł |
![]() | Kurier UPS | 25,00 zł |
![]() | Kurier FedEx | 25,00 zł |
![]() | Kurier GLS | 25,00 zł |
![]() | Kurier Inpost | 25,00 zł |
Mikroprocesorowy sterownik siłownika zaworu mieszającego. Dostępny również w wersji nadtynkowej.
Sterownik służy do płynnej regulacji pracy zaworu trójdrogowego (230V) i pompy obiegowej, zapewniający obsługę systemu ogrzewania podłogowego, bądź zabezpieczenie powrotu ciepłej wody do urządzeń grzewczych na paliwa stałe. W kontekście przekazania ciepła do układu ogrzewania podłogowego, stanowi znakomite uzupełnienie regulatorów obsługujących kominki z płaszczem wodnym. Posiada możliwość współpracy z termostatem pokojowym.
Instrukcja obsługi RT-12
Pliki do pobrania (410.27k) Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Produkt z kategorii automatyka-kominkowa - RT-12 Mieszacz Tatarek jest wart swojej ceny. Towar bardzo dobrej jakości.
Serdecznie polecam zakupy.
Bezpieczeństwo GPSR
Producent:
TATAREK Sp. z o.o.
Świeradowska 75,
50-559 Wrocław, Polska
tatarek@tatarek.com.pl






