Ruszt żeliwny zespolony na wymiar do kominka lub pieca

  (5)
Opinie
Nowość
Bestseller!

RZ-AK

RZ-AK2780

Nowy produkt

Na zamówienie

7-14 dni roboczych

Aby uzyskać wycenę produktu wprowadź jego wymiary poniżej w milimetrach:
PROSIMY NIE WPISYWAĆ PRZECINKÓW W PONIZSZE POLA

mm
200.00 - 450.00
mm
200.00 - 300.00
Ruszt żeliwny zespolony na wymiar do kominka lub pieca Ruszt żeliwny zespolony na wymiar do kominka lub pieca

Koszty wysyłki
PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier 48 Pocztex Kurier 48 Pocztex
Poczta Polska
22,00 zł
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska
Kurier DHL
22,00 zł
Opis produktu Ruszt żeliwny zespolony na wymiar do kominka lub pieca
Ruszt żeliwny zespolony jest to część wymienna żeliwnych wkładów kominkowych lub piecy. Wysokiej jakości ruszt żeliwny polskiej produkcji na dedykowany...

Ruszt żeliwny zespolony na wymiar to część wymienna do wkładów kominkowych lub piecy. Ruszt żeliwny polskiej produkcji odlewany z wysokiej jakości żeliwa szarego, z okrągłymi otworami stożkowymi, produkt o trwałym i solidnym wykonaniu.

image
image

Wymiar A = Wysokość rusztu w milimetrach

Wymiar B = Szerokość rusztu w milimetrach

Grubość rusztu : 11 mm

Szerokość otworów : 15 /11 mm

Tolerancja rozmiaru : 5 mm

Ruszt żeliwny na wymiar to element, który można zamówić z indywidualnymi wymiarami, dostosowanymi do konkretnych potrzeb i wymagań użytkownika. Ruszty żeliwne na wymiar są szczególnie przydatne w przypadku, gdy standardowe rozmiary rusztów nie pasują do danego urządzenia, a konieczne jest wykonanie rusztu o specjalnych wymiarach.

Wykonanie rusztu żeliwnego na wymiar wymaga skrupulatnego pomiaru paleniska lub innego urządzenia, do którego ruszt ma być dopasowany. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy wykonają profesjonalny pomiar i pomogą w doborze odpowiednich wymiarów. Następnie ruszt zostanie wykonany z żeliwa, co zapewni mu trwałość i odporność na wysokie temperatury.

Ruszty żeliwne na wymiar są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do niemal każdego paleniska czy grilla. Warto jednak pamiętać, że wykonanie rusztu na wymiar może być droższe niż zakup standardowego rusztu, a czas wykonania może być dłuższy ze względu na potrzebę przygotowania specjalnych narzędzi i form.

Podsumowując, ruszt żeliwny na wymiar to rozwiązanie, które pozwala na dopasowanie rusztu do konkretnych potrzeb i wymagań użytkownika. Warto jednak pamiętać, że wykonanie takiego rusztu może być droższe i czasochłonne, ale z pewnością przyniesie korzyści w postaci idealnego dopasowania do danego urządzenia.


Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Opinie

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Ruszt żeliwny zespolony na wymiar do kominka lub pieca

Inne produkty kominkowe w tej kategorii