Brak produktów
Szczegóły
- Ilość:
- Wartość produktów:
Szczegóły koszyka
- Ilość wszystkich produktów w koszyku
- Wartość produktów:
- Koszt wysyłki:
- Do ustalenia
- Wartość koszyka:
RT-05 Jacuś Tatarek
| Zasilanie | 230 V 50 Hz |
| Zakres nastawy temperatury | 0 - 35°C p°k°j°wa |
| Maksymalna moc przyłączeniowa | 460 VAC |
| Rodzaj obudowy | nadtynkowa |
| Ilość czujników | 2 |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wymiary | 110x30x80 [1] 115x50x115 [2] |
| Pobór mocy | 4 W |
| Design | Standard |
| Czujnik temperatury | RTD + KTY84 |
| Wydajność dmuchawy | 10 - 100% |
| Obciążalność wyjścia dmuchawy | 460 VAC |
| LVD zgodnie | PN-EN 60730-2-1:2002 |
Pobierz kartę produktu (PDF)
RT5
Nowy produkt
Na zamówienie
4-7 dni roboczych
2 lata
608,94 zł, +23% VAT
| Koszt wysyłki |
|---|
| Przewoźnik | Informacje | Cena |
|---|---|---|
![]() | Paczkomat Inpost | 21,99 zł |
![]() | Kurier Pocztex | 25,00 zł |
![]() | Kurier DHL | 25,00 zł |
![]() | Kurier UPS | 25,00 zł |
![]() | Kurier FedEx | 25,00 zł |
![]() | Kurier GLS | 25,00 zł |
![]() | Kurier Inpost | 25,00 zł |
RT-05 Jacuś - Sterownik do obsługi turbin kominkowych i wentylatorów nawiewowych stosowanych w systemach DGP, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych opracowań dedykowanych pod tego typu systemy. Oprócz czujnika mierzącego temperaturę na wlocie powietrza do turbiny, posiada czujniki temperatury pomieszczenia umieszczone w panelu pokojowym, co pozwala na sterowanie pracą turbiny według odczytu temperatury pokojowej.
Mikroprocesorowy dwu-modułowy regulator obrotów silnika do urządzeń grzewczo nawiewowych (DGP). Posiada dwa czujniki temperatury. Jeden mierzy temperaturę przy aparacie nawiewnym, a drugi w pomieszczeniu.
Instrukcja obsługi RT5
Pliki do pobrania (1.96M) Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Produkt z kategorii automatyka-kominkowa - RT-05 Jacuś Tatarek jest wart swojej ceny. Towar bardzo dobrej jakości.
Serdecznie polecam zakupy.
Bezpieczeństwo GPSR
Producent:
TATAREK Sp. z o.o.
Świeradowska 75,
50-559 Wrocław, Polska
tatarek@tatarek.com.pl






