RT-02B Aneta PID Tatarek

Opinie

RT2B

RT2B139

Nowy produkt

Ilość: Bardzo dużo

Wysyłamy: w 4-7 dni roboczych

Gwarancja: 2 lata


459,35 zł (netto)
565,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Kupując ten produkt dostaniesz 56 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 56 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 5,60 zł.

Zaufane płatności Tpay
Zasilanie230 V 50 Hz
Zakres nastawy temperatury40 - 90°C
Maksymalna moc przyłączeniowa1260 VA
Rodzaj obudowywolnostojąca
Ilość czujników2
Temperatura pracy0-40°C
Wymiary150x72x110
Pobór mocy10 W
DesignStandard
Czujnik temperaturycyfrowy (firmy DALLAS)
Wydajność dmuchawy10 - 100%
LVD zgodniePN-EN 60730-2-1:2002
Czas przedmuchu1÷30 s
Przerwa przedmuchu2÷10 min

Mikroprocesorowy regulator temperatury do kotłów na paliwa stałe. Posiada dwa czujniki temperatury, obsługuje pompy CO i CWU (priorytet CWU) oraz wentylator. Strefy czasowe. Algorytm PID. Zabezpieczenie STB. Wyjście na termostat pokojowy.

RT-02B ANETA to sterownik przystosowanym do obsługi kotłów zasypowych centralnego ogrzewania na paliwa stałe w zakresie stabilizacji pracy kotła na podstawie pomiaru temperatury wody.
Sterownik RT-02 B ANETA steruje instalacją centralnego ogrzewania z kotłem na paliwo stałe, w którym przez płynne sterowanie wydajnością dmuchawy stabilizowana jest temperatura kotła na zadanym przez użytkownika poziomie. Dodatkowo kontrolowana jest praca pompy obiegowej CO oraz pompy CWU z funkcją priorytetu . Zaletą sterownika RT-02 B ANETA jest bardzo czytelny i intuicyjny panel sterowania, możliwość współpracy z termostatem pokojowym oraz wysokie parametry obciążeniowe styków wyjściowych. Sterownik posiada wbudowany termostat strefowy, pozwalający na czasową regulację temperatury pracy kotła w poszczególnych strefach czasu dobowego.


Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
zdjęcie

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Instrukcja obsługi RT-02B

Pliki do pobrania (672.7k)

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii