Brak produktów
Szczegóły
- Ilość:
- Wartość produktów:
Szczegóły koszyka
- Ilość wszystkich produktów w koszyku
- Wartość produktów:
- Koszt wysyłki:
- Do ustalenia
- Wartość koszyka:
RT-02B Aneta PID Tatarek
| Zasilanie | 230 V 50 Hz |
| Zakres nastawy temperatury | 40 - 90°C |
| Maksymalna moc przyłączeniowa | 1260 VA |
| Rodzaj obudowy | wolnostojąca |
| Ilość czujników | 2 |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wymiary | 150x72x110 |
| Pobór mocy | 10 W |
| Design | Standard |
| Czujnik temperatury | cyfrowy (firmy DALLAS) |
| Wydajność dmuchawy | 10 - 100% |
| LVD zgodnie | PN-EN 60730-2-1:2002 |
| Czas przedmuchu | 1÷30 s |
| Przerwa przedmuchu | 2÷10 min |
Pobierz kartę produktu (PDF)
RT2B
Nowy produkt
Na zamówienie
4-7 dni roboczych
2 lata
617,07 zł, +23% VAT
| Koszt wysyłki |
|---|
| Przewoźnik | Informacje | Cena |
|---|---|---|
![]() | Paczkomat Inpost | 16,99 zł |
![]() | Kurier Pocztex | 20,00 zł |
![]() | Kurier DHL | 20,00 zł |
![]() | Kurier UPS | 20,00 zł |
![]() | Kurier FedEx | 20,00 zł |
![]() | Kurier GLS | 20,00 zł |
![]() | Kurier Inpost | 20,00 zł |
Mikroprocesorowy regulator temperatury do kotłów na paliwa stałe. Posiada dwa czujniki temperatury, obsługuje pompy CO i CWU (priorytet CWU) oraz wentylator. Strefy czasowe. Algorytm PID. Zabezpieczenie STB. Wyjście na termostat pokojowy.
RT-02B ANETA to sterownik przystosowanym do obsługi kotłów zasypowych centralnego ogrzewania na paliwa stałe w zakresie stabilizacji pracy kotła na podstawie pomiaru temperatury wody.
Sterownik RT-02 B ANETA steruje instalacją centralnego ogrzewania z kotłem na paliwo stałe, w którym przez płynne sterowanie wydajnością dmuchawy stabilizowana jest temperatura kotła na zadanym przez użytkownika poziomie. Dodatkowo kontrolowana jest praca pompy obiegowej CO oraz pompy CWU z funkcją priorytetu . Zaletą sterownika RT-02 B ANETA jest bardzo czytelny i intuicyjny panel sterowania, możliwość współpracy z termostatem pokojowym oraz wysokie parametry obciążeniowe styków wyjściowych. Sterownik posiada wbudowany termostat strefowy, pozwalający na czasową regulację temperatury pracy kotła w poszczególnych strefach czasu dobowego.
Instrukcja obsługi RT-02B
Pliki do pobrania (672.7k) Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
Produkt z kategorii automatyka-kominkowa - RT-02B Aneta PID Tatarek jest wart swojej ceny. Towar bardzo dobrej jakości.
Serdecznie polecam zakupy.
Bezpieczeństwo GPSR
Producent:
TATAREK Sp. z o.o.
Świeradowska 75,
50-559 Wrocław, Polska
tatarek@tatarek.com.pl






