« »
Nowość
Obniżka! Przybory do kominka czarne -1 Powiększ

Udostępnij:

Przybory do kominka czarne

  (5)
Opinie

PK010

PK0102060

Nowy produkt

Brak na stanie

w 2-4 dni roboczych

100,00 zł


60,98 zł (netto)
75,00 zł (brutto)

-25,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


PrzewoźnikInformacjeCena
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska
Kurier DHL
16,00 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa Przesyłka kurierska pobraniowa
Kurier DHL pobranie
18,00 zł

  PRZYBORY DO KOMINKA

  • ZESTAW 5w1 – w komplecie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do obsługi kominków i innego rodzaju palenisk; szczypce, szufelka, miotełka oraz pogrzebacz, dzięki temu zestaw ma szerokie zastosowanie i spełni oczekiwania każdego. Pogrzebacz służy do równomiernego rozkładania palącego się ekogroszku, peletu, drewna, węgla lub brykietu, a także do oczyszczania rusztu w celu lepszego przepływu powietrza. Tą samą funkcję mogą pełnić szczypce, które dodatkowo wykorzystuje się do przenoszenia palących się szczap drewna lub węgla. Jest to szczególnie istotne, kiedy wypadną z paleniska i trzeba je niezwłocznie usunąć z podłoża. Kolejne elementy to szufelka oraz miotełka, które są niezbędne do dokładnego oczyszczenia płyty paleniskowej. Pomagają usunąć nie tylko popiół, ale ewentualnie niedopalone resztki.

  • STABILNY STOJAK Z UCHWYTEM – poszczególne elementy zestawu można powiesić na specjalnym uchwycie mieszczącym się na stojaku, co pozwala na łatwy dostęp do każdego z nich, a także chroni podłoże przed zabrudzeniem. Dodatkowo w górnej części stojaka zastosowano uchwyt, który może służyć jako rączka do przenoszenia.

  • MATOWE WYKOŃCZENIE – każdy z przyborów wykonany jest ze stali nierdzewnej, co dodaje im klasycznego, surowego wyglądu. Matowe wykończenie sprawia, że zarysowania nie są mocno widoczne. Dodatkowo nie widać na niej mniejszych zabrudzeń, a także delikatnych odbarwień spowodowanych bezpośrednim działaniem ognia. Klasyczna czerń będzie elegancko się prezentować z każdym wnętrzem.

  • PRAKTYCZNE – przybory można wykorzystać przy każdym palenisku: kominki, piece na ekogroszek, pelet, węgiel, a także grille czy ogniska. Dodatkowo każdy z elementów ma praktyczny uchwyt z matowego metalu, który pozwala na ich sprawne użytkowanie. Uchwyty są także wykorzystywane do stabilnego zaczepienia o wieszak na stojaku; stojak jest dobrze wyważony.

  • SPECYFIKACJA - kolor: czarny; materiał: stal nierdzewna + matowe wykończenie; wymiary zestawu (dł/szer): 66/22cm; długość uchwytu: 18cm; długość pogrzebacza z rączką: 55cm; długość szufelki z rączką: 55cm; długość miotełki z rączką: 55cm; waga zestawu: 2,7kg.


  SPECYFIKACJA

  • kolor: czarny
  • materiał: stal nierdzewna + matowe wykończenie
  • wymiary zestawu (dł/szer): 66/22cm
  • długość uchwytu: 18cm
  • długość pogrzebacza z rączką: 55cm
  • długość szufelki z rączką: 55cm
  • długość miotełki z rączką: 55cm
  • waga zestawu: 2,7kg

  W ZESTAWIE

  • stojak
  • szczypce
  • szufelka
  • miotełka
  • pogrzebacz


  1.jpg 2.jpg


  1. SZUFELKA Z RĄCZKĄ

  2. MIOTEŁKA Z RĄCZKĄ

  3. POGRZEBACZ Z RĄCZKĄ

  4. SZCZYPCE Z RĄCZKĄ

  5. UCHWYT NA AKCESORIA

  6. WYGODNY UCHWYT DO PRZENOSZENIA


  3.jpg 4.jpg
  5.jpg 6.jpg


  Szybka i sprawna obsługa kominka bądź innego paleniska
   to nie tylko komfort ogrzewania i palenia, ale także mniejszy wysiłek, jak również bezpieczeństwo i porządek. Wykorzystanie przystosowanych do tego rodzaju zadań przyrządów pozwoli w łatwy sposób uporać się z przygotowaniem paleniska do użycia, posprzątania go, czy też bieżącej obsługi w trakcie palenia ognia.

  Zestaw przyborów do kominka zawiera wszystkie podstawowe elementy przydatne w obsłudze różnego rodzaju paleniskSprawdzi się przy korzystaniu z pieca, kominka, ale także grilla czy tradycyjnego ogniska. W komplecie znajdują się cztery przyrządyPogrzebacz do równomiernego rozkładania palącego się ekogroszku, peletu, drewna, węgla lub brykietu, a także do oczyszczania rusztu w celu lepszego przepływu powietrza. Tą samą funkcję mogą pełnić szczypce, które dodatkowo wykorzystuje się do przenoszenia palących się szczap drewna lub węgla. Jest to szczególnie istotne, kiedy wypadną z paleniska i trzeba je niezwłocznie usunąć z podłoża. Kolejne elementy to szufelka oraz miotełka, które są niezbędne do dokładnego oczyszczenia płyty paleniskowej. Pomagają usunąć nie tylko popiół, ale ewentualnie niedopalone resztki. Każdy z przyborów wykonany jest ze stali nierdzewnej, co dodaje im klasycznego, surowego wyglądu. Matowe wykończenie sprawia, że zarysowania nie są mocno widoczne. Dodatkowo nie widać na niej mniejszych zabrudzeń, a także delikatnych odbarwień spowodowanych bezpośrednim działaniem ognia.


  11.jpg 12.jpg  Każdy element posiada także metalową, okrągłą rączkę ułatwiającą jego użytkowanie
  . Dzięki gładkiemu uchwytowi, dobrze trzyma się je w ręku, co pozwala na szybkie i sprawne operowanie przy kominku.

  Cały zestaw narzędzi do kominka mieści się na znajdującym się w komplecie stojaku. Wyposażony jest on w specjalny uchwyt do zawieszania wszystkich przyborów. Posiada także kwadratowe otwory, które pełnią funkcję dekoracyjną. Wyposażony jest również w rączkę ułatwiającą jego przenoszenie. Klasyczny komplet w kolorze czerni elegancko prezentuje się na tle każdego rodzaju wystroju wnętrz.

  7.jpg 8.jpg
  9.jpg 10.jpg
  13.jpg

  Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
  Podlegają one ochronie, a ich wykorzystywanie jest zabronione przez właściwe przepisy prawa.
  Opinie

  Bądź pierwszym który napisze opinię!

  Napisz opinię
  Przybory do kominka czarne

  Inne produkty w tej kategorii